|
Parma FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 39 | 11 (28.21%) | 11 (28.21%) | 17 (43.59%) |
| Serie A | 29.8.2026 | 20:45 | Juventus FC | 2:0 | Parma FC |
| Serie A | 22.8.2026 | 20:45 | Parma FC | 0:1 | Cagliari Calcio |
| Serie A | 24.5.2026 | 15:00 | Parma FC | 1:0 | US Sassuolo Calcio |
| Serie A | 17.5.2026 | 12:00 | Calcio Como | 1:0 | Parma FC |
| Serie A | 10.5.2026 | 18:00 | Parma FC | 2:3 | AS Roma |
| Serie A | 3.5.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 2:0 | Parma FC |
| Serie A | 25.4.2026 | 15:00 | Parma FC | 1:0 | AC Pisa 1909 |
| Serie A | 18.4.2026 | 15:00 | Udinese Calcio | 0:1 | Parma FC |
| Serie A | 12.4.2026 | 15:00 | Parma FC | 1:1 | SSC Napoli |
| Serie A | 4.4.2026 | 20:45 | SS Lazio | 1:1 | Parma FC |
| Statystyka | Parma FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.72 | 1.23 | 1.95 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.28 | 0.46 | 0.74 |
| xG | 1.12 | 1.59 | 2.71 |
| Strzały | 10.59 | 14.15 | 24.74 |
| Strzały na bramkę | 2.77 | 4.36 | 7.13 |
| Rogi | 3.72 | 5.23 | 8.95 |
| Żółte kartki | 1.59 | 1.82 | 3.41 |
| Czerwone kartki | 0.13 | 0.18 | 0.31 |
| Fauli | 10.77 | 13.74 | 24.51 |
| Posiadanie piłki | 43.87% | 56.13% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (28.21%) |
5 (12.82%) |
16 (41.03%) |
16 (41.03%) |
9 (23.08%) |
14 (35.9%) |
13 (33.33%) |
4 (10.26%) |
14 (35.9%) |
10 (25.64%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (43.59%) |
10 (25.64%) |
23 (58.97%) |
22 (56.41%) |
27 (69.23%) |
19 (48.72%) |
19 (48.72%) |
4 (10.26%) |
24 (61.54%) |
28 (71.79%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parma FC | 17x (43.59%) |
16x (41.03%) |
6x (15.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (33.33%) |
12x (30.77%) |
9x (23.08%) |
2x (5.13%) |
3x (7.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 6x (15.38%) |
11x (28.21%) |
10x (25.64%) |
6x (15.38%) |
3x (7.69%) |
3x (7.69%) |
0x (0%) |
| Parma FC zdobywa gola | 22x (56.41%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 26x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (38.46%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (5.13%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (28.21%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (17.95%) |
| 2 | 7 (17.95%) |
| 3 | 2 (5.13%) |
| 4+ | 1 (2.56%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (7.69%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (5.13%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (17.95%) |
| Remis - remis | 8 (20.51%) |
| Remis - porażka | 9 (23.08%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.56%) |
| Porażka - remis | 1 (2.56%) |
| Porażka - porażka | 8 (20.51%) |
| Ilość meczów | 14 (35.9%) |
| z tego zwycięstw | 10 (71.43%) |
| z tego remisów | 2 (14.29%) |
| z tego porażek | 2 (14.29%) |
| Ilość meczów | 19 (48.72%) |
| z tego zwycięstw | 1 (5.26%) |
| z tego remisów | 3 (15.79%) |
| z tego porażek | 15 (78.95%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:1 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 6 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Parma FC | 17x (43.59%) |
22x (56.41%) |
1x (2.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (17.95%) |
32x (82.05%) |
9x (23.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
39x (100%) |
36x (92.31%) |
13x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.13%) |
| 2 | 1 (2.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (28.21%) |
| 2 | 4 (10.26%) |
| 3 | 0 (0%) |