FK Zeleziarne Podbrezova - znak

FK Zeleziarne Podbrezova

FK Zeleziarne Podbrezova rozegrała w naszej bazie danych niewiele meczów w ostatnim roku (11), więc statystyki mogą być mniej miarodajne.
Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
11 5 (45.45%) 2 (18.18%) 4 (36.36%)

Ostatnie mecze

Niké liga 29.8.2026 18:00 FK Zeleziarne Podbrezova 2:2 FC Kosice
Niké liga 22.8.2026 18:00 DAC 1904 Dunajska Streda 5:0 FK Zeleziarne Podbrezova
Niké liga 15.8.2026 20:30 FK Zeleziarne Podbrezova 2:1 AS Trencin
Niké liga 8.8.2026 18:00 MFK Ruzomberok 1:4 FK Zeleziarne Podbrezova
Niké liga 1.8.2026 18:00 SK Slovan Bratysława 3:0 FK Zeleziarne Podbrezova
Niké liga 25.7.2026 20:30 FK Zeleziarne Podbrezova 2:0 MFK Zemplin Michalovce
Slovnaft Cup 14.4.2026 18:00 FK Zeleziarne Podbrezova 1:1 MSK Zilina
Slovnaft Cup 18.3.2026 19:30 MSK Zilina 2:0 FK Zeleziarne Podbrezova
Slovnaft Cup 3.3.2026 18:00 FK Zeleziarne Podbrezova 4:1 FC Spartak Trnava
Niké liga 20.9.2025 18:00 FK Zeleziarne Podbrezova 2:0 AS Trencin

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FK Zeleziarne Podbrezova Przeciwnicy Razem
Bramki 1.55 1.64 3.19
Bramki w pierwszej połowie 0.73 0.91 1.64
xG 1.67 1.73 3.4
Strzały 14.73 15.91 30.64
Strzały na bramkę 4.82 5 9.82
Rogi 5.55 5.45 11
Żółte kartki 3 2.09 5.09
Czerwone kartki 0.09 0.27 0.36
Fauli 14.3 12.3 26.6
Posiadanie piłki 48.09% 51.91% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 5
(45.45%)
4
(36.36%)
5
(45.45%)
6
(54.55%)
6
(54.55%)
3
(27.27%)
7
(63.64%)
1
(9.09%)
6
(54.55%)
4
(36.36%)
Przeciwnik przeważa 4
(36.36%)
4
(36.36%)
6
(54.55%)
5
(45.45%)
5
(45.45%)
5
(45.45%)
2
(18.18%)
3
(27.27%)
3
(27.27%)
6
(54.55%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FK Zeleziarne Podbrezova 4x
(36.36%)
1x
(9.09%)
4x
(36.36%)
0x
(0%)
2x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(18.18%)
4x
(36.36%)
3x
(27.27%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
0x
(0%)
5x
(45.45%)
2x
(18.18%)
1x
(9.09%)
3x
(27.27%)
0x
(0%)
FK Zeleziarne Podbrezova zdobywa gola 7x (63.64%)
Przeciwnik zdobywa gola 9x (81.82%)
Obie drużyny zdobędą gola 5x (45.45%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (9.09%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (9.09%)
2 2 (18.18%)
3 2 (18.18%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 2 (18.18%)
3 1 (9.09%)
4+ 1 (9.09%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (36.36%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (9.09%)
Remis - remis 1 (9.09%)
Remis - porażka 1 (9.09%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (9.09%)
Porażka - porażka 3 (27.27%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 3 (27.27%)
z tego zwycięstw 3 (100%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (72.73%)
z tego zwycięstw 2 (25%)
z tego remisów 2 (25%)
z tego porażek 4 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 2
2:1 1
4:1 2

Remisy

Wynik Ilość
1:1 1
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 2
0:3 1
0:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Zeleziarne Podbrezova 2x
(18.18%)
9x
(81.82%)
3x
(27.27%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(9.09%)
10x
(90.91%)
2x
(18.18%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
11x
(100%)
11x
(100%)
9x
(81.82%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (18.18%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (9.09%)
2 1 (9.09%)
3 0 (0%)