Chelsea FC - znak

Chelsea FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
58 26 (44.83%) 11 (18.97%) 21 (36.21%)

Ostatnie mecze

Premier League 30.8.2026 15:00 Chelsea FC 4:3 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 24.8.2026 21:00 Fulham FC 2:3 Chelsea FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Sunderland AFC 2:1 Chelsea FC
Premier League 19.5.2026 21:15 Chelsea FC 2:1 Tottenham Hotspur FC
FA Cup 16.5.2026 16:00 Chelsea FC 0:1 Manchester City FC
Premier League 9.5.2026 13:30 Liverpool FC 1:1 Chelsea FC
Premier League 4.5.2026 16:00 Chelsea FC 1:3 Nottingham Forest FC
FA Cup 26.4.2026 16:00 Chelsea FC 1:0 Leeds United FC
Premier League 21.4.2026 21:00 Brighton and Hove Albion FC 3:0 Chelsea FC
Premier League 18.4.2026 21:00 Chelsea FC 0:1 Manchester United FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Chelsea FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.84 1.5 3.34
Bramki w pierwszej połowie 0.83 0.67 1.5
xG 1.59 1.26 2.85
Strzały 13.9 10.66 24.56
Strzały na bramkę 4.91 4.05 8.96
Rogi 5.64 4.1 9.74
Żółte kartki 2.31 2.1 4.41
Czerwone kartki 0.17 0.1 0.27
Fauli 10.97 11.83 22.8
Posiadanie piłki 57.12% 42.88% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 26
(44.83%)
24
(41.38%)
34
(58.62%)
33
(56.9%)
27
(46.55%)
30
(51.72%)
24
(41.38%)
9
(15.52%)
22
(37.93%)
45
(77.59%)
Przeciwnik przeważa 21
(36.21%)
19
(32.76%)
24
(41.38%)
20
(34.48%)
20
(34.48%)
25
(43.1%)
20
(34.48%)
5
(8.62%)
33
(56.9%)
13
(22.41%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Chelsea FC 9x
(15.52%)
19x
(32.76%)
14x
(24.14%)
9x
(15.52%)
4x
(6.9%)
2x
(3.45%)
1x
(1.72%)
Przeciwnicy 13x
(22.41%)
17x
(29.31%)
16x
(27.59%)
11x
(18.97%)
0x
(0%)
1x
(1.72%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(1.72%)
8x
(13.79%)
7x
(12.07%)
17x
(29.31%)
14x
(24.14%)
5x
(8.62%)
6x
(10.34%)
Chelsea FC zdobywa gola 49x (84.48%)
Przeciwnik zdobywa gola 45x (77.59%)
Obie drużyny zdobędą gola 37x (63.79%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 13x (22.41%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 12 (20.69%)
2 6 (10.34%)
3 4 (6.9%)
4+ 4 (6.9%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 12 (20.69%)
2 4 (6.9%)
3 5 (8.62%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 19 (32.76%)
Zwycięstwo - remis 2 (3.45%)
Zwycięstwo - porażka 3 (5.17%)
Remis - zwycięstwo 4 (6.9%)
Remis - remis 5 (8.62%)
Remis - porażka 6 (10.34%)
Porażka - zwycięstwo 3 (5.17%)
Porażka - remis 4 (6.9%)
Porażka - porażka 12 (20.69%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 31 (53.45%)
z tego zwycięstw 23 (74.19%)
z tego remisów 4 (12.9%)
z tego porażek 4 (12.9%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 26 (44.83%)
z tego zwycięstw 3 (11.54%)
z tego remisów 6 (23.08%)
z tego porażek 17 (65.38%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 4
2:0 3
2:1 3
3:0 3
3:1 3
3:2 3
4:0 1
4:1 1
4:3 2
5:1 2
7:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 4
2:2 6

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:3 4
1:2 7
1:3 4
2:3 1
2:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Chelsea FC 8x
(13.79%)
50x
(86.21%)
15x
(25.86%)
1x
(1.72%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 14x
(24.14%)
44x
(75.86%)
2x
(3.45%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
58x
(100%)
55x
(94.83%)
20x
(34.48%)
1x
(1.72%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 13 (22.41%)
2 5 (8.62%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (5.17%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)