|
RB Leipzig |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 22 (61.11%) | 5 (13.89%) | 9 (25%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 3:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 4:1 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 2:1 | FC St. Pauli |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 18:30 | Bayer 04 Leverkusen | 4:1 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 24.4.2026 | 20:30 | RB Leipzig | 3:1 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 18:30 | Eintracht Frankfurt | 1:3 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 11.4.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 1:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:2 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 20.3.2026 | 20:30 | RB Leipzig | 5:0 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 19:30 | VfB Stuttgart | 1:0 | RB Leipzig |
| Statystyka | RB Leipzig | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.06 | 1.25 | 3.31 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.06 | 0.42 | 1.48 |
| xG | 1.81 | 1.36 | 3.17 |
| Strzały | 15.83 | 12.17 | 28 |
| Strzały na bramkę | 6.33 | 3.94 | 10.27 |
| Rogi | 5.31 | 4.53 | 9.84 |
| Żółte kartki | 1.58 | 1.56 | 3.14 |
| Czerwone kartki | 0 | 0 | 0 |
| Fauli | 9.11 | 9.97 | 19.08 |
| Posiadanie piłki | 53.67% | 46.33% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 22 (61.11%) |
17 (47.22%) |
28 (77.78%) |
26 (72.22%) |
25 (69.44%) |
20 (55.56%) |
15 (41.67%) |
0 (0%) |
16 (44.44%) |
20 (55.56%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (25%) |
5 (13.89%) |
8 (22.22%) |
9 (25%) |
6 (16.67%) |
12 (33.33%) |
16 (44.44%) |
0 (0%) |
18 (50%) |
13 (36.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 3x (8.33%) |
12x (33.33%) |
10x (27.78%) |
7x (19.44%) |
1x (2.78%) |
1x (2.78%) |
2x (5.56%) |
| Przeciwnicy | 11x (30.56%) |
15x (41.67%) |
4x (11.11%) |
3x (8.33%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.78%) |
4x (11.11%) |
5x (13.89%) |
9x (25%) |
10x (27.78%) |
4x (11.11%) |
3x (8.33%) |
| RB Leipzig zdobywa gola | 33x (91.67%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 25x (69.44%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 23x (63.89%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (25%) |
| 2 | 7 (19.44%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 3 (8.33%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.56%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 2 (5.56%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 15 (41.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.78%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.78%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (16.67%) |
| Remis - remis | 4 (11.11%) |
| Remis - porażka | 4 (11.11%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.78%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 4 (11.11%) |
| Ilość meczów | 26 (72.22%) |
| z tego zwycięstw | 19 (73.08%) |
| z tego remisów | 3 (11.54%) |
| z tego porażek | 4 (15.38%) |
| Ilość meczów | 9 (25%) |
| z tego zwycięstw | 3 (33.33%) |
| z tego remisów | 1 (11.11%) |
| z tego porażek | 5 (55.56%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 5 |
| 4:1 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 6:0 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 3 |
| 1:4 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 2x (5.56%) |
34x (94.44%) |
12x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (22.22%) |
28x (77.78%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
18x (50%) |
4x (11.11%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (19.44%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |