FK Jablonec - znak

FK Jablonec

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
43 21 (48.84%) 6 (13.95%) 16 (37.21%)

Ostatnie mecze

Chance liga 2.9.2026 20:00 Bohemians Praga 1905 1:1 FK Jablonec
Chance liga 30.8.2026 17:00 FK Teplice 2:0 FK Jablonec
Liga Konferencyjna 27.8.2026 18:00 FK Jablonec 1:0 Rangers FC
Liga Konferencyjna 20.8.2026 20:45 Rangers FC 1:0 FK Jablonec
Liga Konferencyjna 13.8.2026 18:30 FK Rīgas Futbola skola 1:2 FK Jablonec
Chance liga 9.8.2026 17:00 FK Jablonec 1:0 1. FC Slovacko
Liga Konferencyjna 6.8.2026 18:00 FK Jablonec 2:0 FK Rīgas Futbola skola
Chance liga 2.8.2026 20:00 FK Pardubice 0:2 FK Jablonec
Liga Konferencyjna 30.7.2026 18:00 FK Jablonec 2:0 NK Varaždin
Chance liga 26.7.2026 17:30 FK Jablonec 2:1 SK Sigma Ołomuniec

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FK Jablonec Przeciwnicy Razem
Bramki 1.33 1.37 2.7
Bramki w pierwszej połowie 0.67 0.7 1.37
xG 1.4 1.43 2.83
Strzały 11.74 12.12 23.86
Strzały na bramkę 3.84 3.81 7.65
Rogi 4.98 4.42 9.4
Żółte kartki 1.49 2.09 3.58
Czerwone kartki 0.09 0.14 0.23
Fauli 13.3 14.09 27.39
Posiadanie piłki 49.53% 50.47% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 21
(48.84%)
16
(37.21%)
23
(53.49%)
22
(51.16%)
20
(46.51%)
18
(41.86%)
10
(23.26%)
2
(4.65%)
21
(48.84%)
19
(44.19%)
Przeciwnik przeważa 16
(37.21%)
12
(27.91%)
20
(46.51%)
18
(41.86%)
19
(44.19%)
16
(37.21%)
22
(51.16%)
4
(9.3%)
22
(51.16%)
24
(55.81%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FK Jablonec 10x
(23.26%)
15x
(34.88%)
13x
(30.23%)
4x
(9.3%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 16x
(37.21%)
9x
(20.93%)
9x
(20.93%)
6x
(13.95%)
1x
(2.33%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(4.65%)
8x
(18.6%)
13x
(30.23%)
9x
(20.93%)
4x
(9.3%)
4x
(9.3%)
3x
(6.98%)
FK Jablonec zdobywa gola 33x (76.74%)
Przeciwnik zdobywa gola 27x (62.79%)
Obie drużyny zdobędą gola 19x (44.19%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (11.63%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 13 (30.23%)
2 6 (13.95%)
3 2 (4.65%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (11.63%)
2 8 (18.6%)
3 1 (2.33%)
4+ 2 (4.65%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 15 (34.88%)
Zwycięstwo - remis 1 (2.33%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 5 (11.63%)
Remis - remis 3 (6.98%)
Remis - porażka 7 (16.28%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.33%)
Porażka - remis 2 (4.65%)
Porażka - porażka 9 (20.93%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 22 (51.16%)
z tego zwycięstw 20 (90.91%)
z tego remisów 1 (4.55%)
z tego porażek 1 (4.55%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 19 (44.19%)
z tego zwycięstw 1 (5.26%)
z tego remisów 3 (15.79%)
z tego porażek 15 (78.95%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 7
2:0 6
2:1 5
3:0 1
3:2 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 5
0:3 1
0:5 1
1:2 2
1:3 3
1:5 1
2:3 1
3:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Jablonec 9x
(20.93%)
34x
(79.07%)
6x
(13.95%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(20.93%)
34x
(79.07%)
7x
(16.28%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
43x
(100%)
42x
(97.67%)
13x
(30.23%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (11.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (13.95%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)