|
Calcio Como |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 42 | 19 (45.24%) | 14 (33.33%) | 9 (21.43%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 12:30 | Hellas Verona FC | 0:1 | Calcio Como |
| Serie A | 2.5.2026 | 18:00 | Calcio Como | 0:0 | SSC Napoli |
| Serie A | 26.4.2026 | 15:00 | Genoa CFC | 0:2 | Calcio Como |
| Coppa Italia | 21.4.2026 | 21:00 | FC Internazionale Milano | 3:2 | Calcio Como |
| Serie A | 17.4.2026 | 18:30 | US Sassuolo Calcio | 2:1 | Calcio Como |
| Serie A | 12.4.2026 | 20:45 | Calcio Como | 3:4 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 6.4.2026 | 12:30 | Udinese Calcio | 0:0 | Calcio Como |
| Serie A | 22.3.2026 | 12:30 | Calcio Como | 5:0 | AC Pisa 1909 |
| Serie A | 15.3.2026 | 18:00 | Calcio Como | 2:1 | AS Roma |
| Serie A | 7.3.2026 | 15:00 | Cagliari Calcio | 1:2 | Calcio Como |
| Statystyka | Calcio Como | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.6 | 0.86 | 2.46 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.71 | 0.33 | 1.04 |
| xG | 1.57 | 1.08 | 2.65 |
| Strzały | 14.1 | 9.55 | 23.65 |
| Strzały na bramkę | 5.07 | 3.38 | 8.45 |
| Rogi | 4.29 | 3.4 | 7.69 |
| Żółte kartki | 2.07 | 2.05 | 4.12 |
| Czerwone kartki | 0.12 | 0.07 | 0.19 |
| Fauli | 12.98 | 12.19 | 25.17 |
| Posiadanie piłki | 59.76% | 40.24% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 19 (45.24%) |
18 (42.86%) |
29 (69.05%) |
29 (69.05%) |
26 (61.9%) |
23 (54.76%) |
18 (42.86%) |
4 (9.52%) |
25 (59.52%) |
34 (80.95%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (21.43%) |
6 (14.29%) |
13 (30.95%) |
9 (21.43%) |
11 (26.19%) |
13 (30.95%) |
15 (35.71%) |
3 (7.14%) |
17 (40.48%) |
7 (16.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calcio Como | 11x (26.19%) |
12x (28.57%) |
9x (21.43%) |
7x (16.67%) |
0x (0%) |
2x (4.76%) |
1x (2.38%) |
| Przeciwnicy | 19x (45.24%) |
16x (38.1%) |
3x (7.14%) |
2x (4.76%) |
2x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 7x (16.67%) |
4x (9.52%) |
13x (30.95%) |
8x (19.05%) |
5x (11.9%) |
2x (4.76%) |
3x (7.14%) |
| Calcio Como zdobywa gola | 31x (73.81%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 23x (54.76%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 19x (45.24%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (4.76%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (11.9%) |
| 2 | 8 (19.05%) |
| 3 | 3 (7.14%) |
| 4+ | 3 (7.14%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (14.29%) |
| 2 | 2 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.38%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 11 (26.19%) |
| Zwycięstwo - remis | 5 (11.9%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (4.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (14.29%) |
| Remis - remis | 9 (21.43%) |
| Remis - porażka | 3 (7.14%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (4.76%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 4 (9.52%) |
| Ilość meczów | 23 (54.76%) |
| z tego zwycięstw | 15 (65.22%) |
| z tego remisów | 5 (21.74%) |
| z tego porażek | 3 (13.04%) |
| Ilość meczów | 12 (28.57%) |
| z tego zwycięstw | 4 (33.33%) |
| z tego remisów | 2 (16.67%) |
| z tego porażek | 6 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 3 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 7 |
| 1:1 | 7 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Calcio Como | 4x (9.52%) |
38x (90.48%) |
8x (19.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 21x (50%) |
21x (50%) |
1x (2.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
42x (100%) |
35x (83.33%) |
9x (21.43%) |
1x (2.38%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (26.19%) |
| 2 | 1 (2.38%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |