SK Slovan Bratysława - znak

SK Slovan Bratysława

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 11 (57.89%) 3 (15.79%) 5 (26.32%)

Ostatnie mecze

Niké liga 30.8.2026 17:00 SK Slovan Bratysława 1:2 MFK Zemplin Michalovce
Liga Mistrzów 26.8.2026 21:00 NK Celje 1:2 SK Slovan Bratysława
Niké liga 22.8.2026 20:30 FC Kosice 1:2 SK Slovan Bratysława
Liga Mistrzów 19.8.2026 21:00 SK Slovan Bratysława 1:1 NK Celje
Niké liga 15.8.2026 18:00 SK Slovan Bratysława 5:0 MFK Ruzomberok
Liga Mistrzów 11.8.2026 20:15 SK Slovan Bratysława 2:0 Mjällby AIF
Liga Mistrzów 4.8.2026 18:00 Mjällby AIF 1:2 SK Slovan Bratysława
Niké liga 1.8.2026 18:00 SK Slovan Bratysława 3:0 FK Zeleziarne Podbrezova
Liga Mistrzów 29.7.2026 20:15 SK Slovan Bratysława 1:1 FC Saburtalo Tbilisi
Niké liga 26.7.2026 19:00 MFK Dukla Banska Bystrica 0:4 SK Slovan Bratysława

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SK Slovan Bratysława Przeciwnicy Razem
Bramki 1.89 1.11 3
Bramki w pierwszej połowie 0.84 0.74 1.58
xG 1.57 1.35 2.92
Strzały 13.32 11.63 24.95
Strzały na bramkę 4.74 3.95 8.69
Rogi 5.21 4.68 9.89
Żółte kartki 1.74 2 3.74
Czerwone kartki 0.11 0.05 0.16
Fauli 11.58 12.89 24.47
Posiadanie piłki 53.58% 46.42% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 11
(57.89%)
6
(31.58%)
12
(63.16%)
11
(57.89%)
13
(68.42%)
11
(57.89%)
8
(42.11%)
2
(10.53%)
6
(31.58%)
9
(47.37%)
Przeciwnik przeważa 5
(26.32%)
5
(26.32%)
7
(36.84%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
8
(42.11%)
1
(5.26%)
12
(63.16%)
8
(42.11%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SK Slovan Bratysława 2x
(10.53%)
6x
(31.58%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(31.58%)
7x
(36.84%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
2x
(10.53%)
5x
(26.32%)
7x
(36.84%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
SK Slovan Bratysława zdobywa gola 17x (89.47%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (68.42%)
Obie drużyny zdobędą gola 11x (57.89%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (10.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (31.58%)
2 2 (10.53%)
3 1 (5.26%)
4+ 2 (10.53%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 2 (10.53%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (26.32%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.26%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 5 (26.32%)
Remis - remis 1 (5.26%)
Remis - porażka 2 (10.53%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.26%)
Porażka - remis 1 (5.26%)
Porażka - porażka 3 (15.79%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (57.89%)
z tego zwycięstw 8 (72.73%)
z tego remisów 2 (18.18%)
z tego porażek 1 (9.09%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (42.11%)
z tego zwycięstw 3 (37.5%)
z tego remisów 1 (12.5%)
z tego porażek 4 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 2
2:1 4
3:0 1
3:2 1
4:0 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 2
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 1
1:2 2
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SK Slovan Bratysława 3x
(15.79%)
16x
(84.21%)
7x
(36.84%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(36.84%)
12x
(63.16%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
9x
(47.37%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (21.05%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 1 (5.26%)
3 1 (5.26%)