FC Spartak Trnava - znak

FC Spartak Trnava

FC Spartak Trnava rozegrała w naszej bazie danych niewiele meczów w ostatnim roku (11), więc statystyki mogą być mniej miarodajne.
Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
11 5 (45.45%) 3 (27.27%) 3 (27.27%)

Ostatnie mecze

Niké liga 30.8.2026 19:00 FC Spartak Trnava 1:3 MSK Zilina
Niké liga 23.8.2026 17:00 AS Trencin 0:4 FC Spartak Trnava
Niké liga 16.8.2026 17:00 FC Spartak Trnava 2:0 MFK Zemplin Michalovce
Niké liga 8.8.2026 20:30 FC Spartak Trnava 3:0 MFK Dukla Banska Bystrica
Niké liga 2.8.2026 19:00 KFC Komarno 1:2 FC Spartak Trnava
Liga Konferencyjna 28.7.2026 19:30 FK CSKA 1948 Sofia 0:0 FC Spartak Trnava
Niké liga 25.7.2026 18:00 FC Spartak Trnava 1:1 MFK Skalica
Liga Konferencyjna 22.7.2026 20:30 FC Spartak Trnava 0:0 FK CSKA 1948 Sofia
Slovnaft Cup 3.3.2026 18:00 FK Zeleziarne Podbrezova 4:1 FC Spartak Trnava
Niké liga 21.9.2025 19:00 FC Spartak Trnava 0:1 MFK Zemplin Michalovce

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Spartak Trnava Przeciwnicy Razem
Bramki 1.64 0.91 2.55
Bramki w pierwszej połowie 0.91 0.45 1.36
xG 1.9 1.26 3.16
Strzały 16.36 9.73 26.09
Strzały na bramkę 5.73 3.91 9.64
Rogi 7.36 4.09 11.45
Żółte kartki 2.45 3.27 5.72
Czerwone kartki 0.09 0.45 0.54
Fauli 13.6 15.2 28.8
Posiadanie piłki 54.64% 45.36% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 5
(45.45%)
4
(36.36%)
9
(81.82%)
9
(81.82%)
8
(72.73%)
9
(81.82%)
4
(36.36%)
1
(9.09%)
2
(18.18%)
8
(72.73%)
Przeciwnik przeważa 3
(27.27%)
2
(18.18%)
2
(18.18%)
2
(18.18%)
2
(18.18%)
1
(9.09%)
7
(63.64%)
5
(45.45%)
6
(54.55%)
2
(18.18%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Spartak Trnava 3x
(27.27%)
3x
(27.27%)
2x
(18.18%)
1x
(9.09%)
2x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(54.55%)
3x
(27.27%)
0x
(0%)
1x
(9.09%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(18.18%)
1x
(9.09%)
2x
(18.18%)
2x
(18.18%)
3x
(27.27%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
FC Spartak Trnava zdobywa gola 8x (72.73%)
Przeciwnik zdobywa gola 5x (45.45%)
Obie drużyny zdobędą gola 4x (36.36%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 0x (0%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (9.09%)
2 1 (9.09%)
3 1 (9.09%)
4+ 2 (18.18%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (9.09%)
2 1 (9.09%)
3 1 (9.09%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (36.36%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (9.09%)
Remis - remis 3 (27.27%)
Remis - porażka 1 (9.09%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 2 (18.18%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 6 (54.55%)
z tego zwycięstw 5 (83.33%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 1 (16.67%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 3 (27.27%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 1 (33.33%)
z tego porażek 2 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 1
2:1 1
3:0 1
4:0 2

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
1:3 1
1:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Spartak Trnava 0x
(0%)
11x
(100%)
3x
(27.27%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(36.36%)
7x
(63.64%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
11x
(100%)
11x
(100%)
6x
(54.55%)
1x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (36.36%)
2 1 (9.09%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)