|
KKS Lech Poznań |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 52 | 28 (53.85%) | 14 (26.92%) | 10 (19.23%) |
| Ekstraklasa | 3.9.2026 | 20:30 | KKS Lech Poznań | 2:1 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 30.8.2026 | 20:15 | RTS Widzew Łódź | 2:3 | KKS Lech Poznań |
| Liga Europejska | 27.8.2026 | 20:00 | FC Thun | 2:2 | KKS Lech Poznań |
| Liga Europejska | 20.8.2026 | 19:00 | KKS Lech Poznań | 7:0 | FC Thun |
| Liga Europejska | 14.8.2026 | 20:00 | KÍ Klaksvik | 0:5 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 9.8.2026 | 17:30 | KKS Lech Poznań | 3:0 | Piast Gliwice |
| Liga Europejska | 6.8.2026 | 19:00 | KKS Lech Poznań | 1:0 | KÍ Klaksvik |
| Ekstraklasa | 1.8.2026 | 17:30 | KS Wieczysta Kraków | 1:2 | KKS Lech Poznań |
| Liga Mistrzów | 29.7.2026 | 19:00 | KKS Lech Poznań | 1:4 | Aarhus Gymnastikforening |
| Ekstraklasa | 25.7.2026 | 20:15 | KKS Lech Poznań | 0:0 | MKS Cracovia Kraków |
| Statystyka | KKS Lech Poznań | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.96 | 1.13 | 3.09 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.13 | 0.4 | 1.53 |
| xG | 1.9 | 1.36 | 3.26 |
| Strzały | 16.79 | 12.12 | 28.91 |
| Strzały na bramkę | 6.15 | 3.69 | 9.84 |
| Rogi | 5.75 | 4.35 | 10.1 |
| Żółte kartki | 1.54 | 2.06 | 3.6 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.13 | 0.19 |
| Fauli | 10.54 | 12.42 | 22.96 |
| Posiadanie piłki | 55.83% | 44.17% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 28 (53.85%) |
26 (50%) |
38 (73.08%) |
36 (69.23%) |
34 (65.38%) |
30 (57.69%) |
16 (30.77%) |
3 (5.77%) |
17 (32.69%) |
36 (69.23%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (19.23%) |
8 (15.38%) |
14 (26.92%) |
14 (26.92%) |
11 (21.15%) |
18 (34.62%) |
28 (53.85%) |
7 (13.46%) |
32 (61.54%) |
16 (30.77%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KKS Lech Poznań | 6x (11.54%) |
15x (28.85%) |
18x (34.62%) |
5x (9.62%) |
6x (11.54%) |
1x (1.92%) |
1x (1.92%) |
| Przeciwnicy | 19x (36.54%) |
15x (28.85%) |
11x (21.15%) |
6x (11.54%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (7.69%) |
8x (15.38%) |
6x (11.54%) |
11x (21.15%) |
12x (23.08%) |
8x (15.38%) |
3x (5.77%) |
| KKS Lech Poznań zdobywa gola | 46x (88.46%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 33x (63.46%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 31x (59.62%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 11x (21.15%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 14 (26.92%) |
| 2 | 5 (9.62%) |
| 3 | 6 (11.54%) |
| 4+ | 3 (5.77%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (11.54%) |
| 2 | 3 (5.77%) |
| 3 | 1 (1.92%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 22 (42.31%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (3.85%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (3.85%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (11.54%) |
| Remis - remis | 8 (15.38%) |
| Remis - porażka | 4 (7.69%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 4 (7.69%) |
| Porażka - porażka | 4 (7.69%) |
| Ilość meczów | 34 (65.38%) |
| z tego zwycięstw | 26 (76.47%) |
| z tego remisów | 4 (11.76%) |
| z tego porażek | 4 (11.76%) |
| Ilość meczów | 14 (26.92%) |
| z tego zwycięstw | 2 (14.29%) |
| z tego remisów | 6 (42.86%) |
| z tego porażek | 6 (42.86%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 4 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 7:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 7 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KKS Lech Poznań | 3x (5.77%) |
49x (94.23%) |
21x (40.38%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (23.08%) |
40x (76.92%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
52x (100%) |
52x (100%) |
33x (63.46%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 16 (30.77%) |
| 2 | 2 (3.85%) |
| 3 | 1 (1.92%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (5.77%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |