|
CD Nacional |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 34 | 9 (26.47%) | 7 (20.59%) | 18 (52.94%) |
| Primeira Liga | 30.8.2026 | 16:30 | CD Nacional | 2:3 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 23.8.2026 | 16:30 | Vitória SC | 1:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 16.8.2026 | 16:30 | CD Nacional | 2:0 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 10.8.2026 | 21:15 | CD Santa Clara | 2:2 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | CD Nacional | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | CD Santa Clara | 2:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 16:30 | CD Nacional | 1:2 | AVS Futebol SAD |
| Primeira Liga | 25.4.2026 | 16:30 | CD Tondela | 0:2 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 16:30 | CD Nacional | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 19:00 | SL Benfica | 2:0 | CD Nacional |
| Statystyka | CD Nacional | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.15 | 1.29 | 2.44 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.44 | 0.56 | 1 |
| xG | 1.38 | 1.57 | 2.95 |
| Strzały | 12.74 | 14.47 | 27.21 |
| Strzały na bramkę | 4.18 | 4.47 | 8.65 |
| Rogi | 4.15 | 6.03 | 10.18 |
| Żółte kartki | 2.65 | 2.15 | 4.8 |
| Czerwone kartki | 0.15 | 0.18 | 0.33 |
| Fauli | 13.85 | 12.41 | 26.26 |
| Posiadanie piłki | 47.5% | 52.5% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 9 (26.47%) |
6 (17.65%) |
16 (47.06%) |
17 (50%) |
13 (38.24%) |
9 (26.47%) |
18 (52.94%) |
2 (5.88%) |
20 (58.82%) |
11 (32.35%) |
| Przeciwnik przeważa | 18 (52.94%) |
9 (26.47%) |
18 (52.94%) |
16 (47.06%) |
17 (50%) |
21 (61.76%) |
11 (32.35%) |
3 (8.82%) |
12 (35.29%) |
21 (61.76%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Nacional | 11x (32.35%) |
12x (35.29%) |
7x (20.59%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (23.53%) |
11x (32.35%) |
12x (35.29%) |
3x (8.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.94%) |
9x (26.47%) |
9x (26.47%) |
8x (23.53%) |
4x (11.76%) |
2x (5.88%) |
1x (2.94%) |
| CD Nacional zdobywa gola | 23x (67.65%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 26x (76.47%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 16x (47.06%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (14.71%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (8.82%) |
| 2 | 5 (14.71%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.94%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 15 (44.12%) |
| 2 | 2 (5.88%) |
| 3 | 1 (2.94%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (11.76%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (5.88%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (14.71%) |
| Remis - remis | 3 (8.82%) |
| Remis - porażka | 11 (32.35%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (5.88%) |
| Porażka - porażka | 7 (20.59%) |
| Ilość meczów | 13 (38.24%) |
| z tego zwycięstw | 7 (53.85%) |
| z tego remisów | 2 (15.38%) |
| z tego porażek | 4 (30.77%) |
| Ilość meczów | 20 (58.82%) |
| z tego zwycięstw | 2 (10%) |
| z tego remisów | 4 (20%) |
| z tego porażek | 14 (70%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 4 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 7 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 7 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Nacional | 7x (20.59%) |
27x (79.41%) |
3x (8.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (2.94%) |
33x (97.06%) |
8x (23.53%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
34x (100%) |
34x (100%) |
12x (35.29%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.94%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (17.65%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 0 (0%) |