|
Paris FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 11 (33.33%) | 12 (36.36%) | 10 (30.3%) |
| Ligue 1 | 30.8.2026 | 15:00 | Paris FC | 3:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 22.8.2026 | 20:45 | ESTAC Troyes | 0:0 | Paris FC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | Paris FC | 2:1 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Stade Rennais FC | 2:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | Paris FC | 4:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 17:15 | Paris FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | FC Metz | 1:3 | Paris FC |
| Ligue 1 | 10.4.2026 | 19:00 | Paris FC | 4:1 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 5.4.2026 | 17:15 | FC Lorient | 1:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 17:15 | Paris FC | 3:2 | Le Havre AC |
| Statystyka | Paris FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.36 | 1.27 | 2.63 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.61 | 0.52 | 1.13 |
| xG | 1.24 | 1.43 | 2.67 |
| Strzały | 11.3 | 12.58 | 23.88 |
| Strzały na bramkę | 3.64 | 3.97 | 7.61 |
| Rogi | 3.94 | 5.61 | 9.55 |
| Żółte kartki | 1.97 | 1.45 | 3.42 |
| Czerwone kartki | 0.15 | 0.03 | 0.18 |
| Fauli | 10.79 | 10.61 | 21.4 |
| Posiadanie piłki | 50.3% | 49.7% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (33.33%) |
9 (27.27%) |
13 (39.39%) |
14 (42.42%) |
10 (30.3%) |
12 (36.36%) |
19 (57.58%) |
4 (12.12%) |
14 (42.42%) |
19 (57.58%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (30.3%) |
9 (27.27%) |
20 (60.61%) |
14 (42.42%) |
14 (42.42%) |
18 (54.55%) |
10 (30.3%) |
0 (0%) |
17 (51.52%) |
14 (42.42%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris FC | 9x (27.27%) |
11x (33.33%) |
7x (21.21%) |
4x (12.12%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (30.3%) |
12x (36.36%) |
6x (18.18%) |
3x (9.09%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 5x (15.15%) |
4x (12.12%) |
6x (18.18%) |
9x (27.27%) |
3x (9.09%) |
4x (12.12%) |
2x (6.06%) |
| Paris FC zdobywa gola | 24x (72.73%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 23x (69.7%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 19x (57.58%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (15.15%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 2 (6.06%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (24.24%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (9.09%) |
| Remis - remis | 8 (24.24%) |
| Remis - porażka | 4 (12.12%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (9.09%) |
| Porażka - porażka | 6 (18.18%) |
| Ilość meczów | 15 (45.45%) |
| z tego zwycięstw | 10 (66.67%) |
| z tego remisów | 3 (20%) |
| z tego porażek | 2 (13.33%) |
| Ilość meczów | 13 (39.39%) |
| z tego zwycięstw | 1 (7.69%) |
| z tego remisów | 4 (30.77%) |
| z tego porażek | 8 (61.54%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris FC | 10x (30.3%) |
23x (69.7%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (15.15%) |
28x (84.85%) |
6x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
30x (90.91%) |
10x (30.3%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |