|
U.S. Lecce |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 38 | 11 (28.95%) | 7 (18.42%) | 20 (52.63%) |
| Serie A | 31.8.2026 | 18:30 | U.S. Lecce | 0:4 | AS Roma |
| Serie A | 23.8.2026 | 18:30 | Venezia F.C. | 0:2 | U.S. Lecce |
| Serie A | 24.5.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 1:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 17.5.2026 | 20:45 | US Sassuolo Calcio | 2:3 | U.S. Lecce |
| Serie A | 9.5.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 0:1 | Juventus FC |
| Serie A | 1.5.2026 | 20:45 | AC Pisa 1909 | 1:2 | U.S. Lecce |
| Serie A | 25.4.2026 | 20:45 | Hellas Verona FC | 0:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 20.4.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 1:1 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 12.4.2026 | 18:00 | Bologna FC | 2:0 | U.S. Lecce |
| Serie A | 6.4.2026 | 15:00 | U.S. Lecce | 0:3 | Atalanta BC |
| Statystyka | U.S. Lecce | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.79 | 1.37 | 2.16 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.42 | 0.55 | 0.97 |
| xG | 1.11 | 1.5 | 2.61 |
| Strzały | 9.95 | 13.16 | 23.11 |
| Strzały na bramkę | 2.71 | 4.45 | 7.16 |
| Rogi | 4.13 | 5.29 | 9.42 |
| Żółte kartki | 1.82 | 1.63 | 3.45 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0 | 0.05 |
| Fauli | 12.53 | 13.82 | 26.35 |
| Posiadanie piłki | 40.97% | 59.03% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (28.95%) |
9 (23.68%) |
10 (26.32%) |
10 (26.32%) |
9 (23.68%) |
12 (31.58%) |
16 (42.11%) |
1 (2.63%) |
17 (44.74%) |
11 (28.95%) |
| Przeciwnik przeważa | 20 (52.63%) |
12 (31.58%) |
28 (73.68%) |
27 (71.05%) |
26 (68.42%) |
19 (50%) |
12 (31.58%) |
0 (0%) |
19 (50%) |
27 (71.05%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Lecce | 18x (47.37%) |
11x (28.95%) |
8x (21.05%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (26.32%) |
12x (31.58%) |
10x (26.32%) |
4x (10.53%) |
2x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (10.53%) |
10x (26.32%) |
9x (23.68%) |
9x (23.68%) |
3x (7.89%) |
3x (7.89%) |
0x (0%) |
| U.S. Lecce zdobywa gola | 20x (52.63%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (36.84%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (7.89%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (23.68%) |
| 2 | 2 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (26.32%) |
| 2 | 6 (15.79%) |
| 3 | 3 (7.89%) |
| 4+ | 1 (2.63%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.63%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (13.16%) |
| Remis - remis | 5 (13.16%) |
| Remis - porażka | 7 (18.42%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (2.63%) |
| Porażka - porażka | 11 (28.95%) |
| Ilość meczów | 17 (44.74%) |
| z tego zwycięstw | 11 (64.71%) |
| z tego remisów | 2 (11.76%) |
| z tego porażek | 4 (23.53%) |
| Ilość meczów | 17 (44.74%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 1 (5.88%) |
| z tego porażek | 16 (94.12%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 5 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Lecce | 15x (39.47%) |
23x (60.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (21.05%) |
30x (78.95%) |
7x (18.42%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
38x (100%) |
38x (100%) |
9x (23.68%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (15.79%) |
| 2 | 2 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |