|
Sevilla FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 11 (31.43%) | 7 (20%) | 17 (48.57%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 16:15 | Sevilla FC | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 4.5.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 26.4.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 2:1 | Sevilla FC |
| La Liga | 23.4.2026 | 19:00 | Levante UD | 2:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 11.4.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 2:1 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 5.4.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 1:0 | Sevilla FC |
| La Liga | 21.3.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 0:2 | Valencia CF |
| La Liga | 15.3.2026 | 16:15 | FC Barcelona | 5:2 | Sevilla FC |
| La Liga | 8.3.2026 | 18:30 | Sevilla FC | 1:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 1.3.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 2:2 | Sevilla FC |
| Statystyka | Sevilla FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.23 | 1.6 | 2.83 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.49 | 0.69 | 1.18 |
| xG | 1.29 | 1.23 | 2.52 |
| Strzały | 11.4 | 10.4 | 21.8 |
| Strzały na bramkę | 3.54 | 4.34 | 7.88 |
| Rogi | 4.89 | 4.54 | 9.43 |
| Żółte kartki | 2.89 | 2.14 | 5.03 |
| Czerwone kartki | 0.14 | 0.09 | 0.23 |
| Fauli | 14.69 | 12.94 | 27.63 |
| Posiadanie piłki | 51.83% | 48.17% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (31.43%) |
8 (22.86%) |
16 (45.71%) |
19 (54.29%) |
12 (34.29%) |
14 (40%) |
19 (54.29%) |
4 (11.43%) |
23 (65.71%) |
21 (60%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (48.57%) |
12 (34.29%) |
19 (54.29%) |
15 (42.86%) |
21 (60%) |
12 (34.29%) |
7 (20%) |
3 (8.57%) |
11 (31.43%) |
12 (34.29%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla FC | 8x (22.86%) |
15x (42.86%) |
10x (28.57%) |
0x (0%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (17.14%) |
11x (31.43%) |
12x (34.29%) |
4x (11.43%) |
1x (2.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
6x (17.14%) |
9x (25.71%) |
11x (31.43%) |
5x (14.29%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
| Sevilla FC zdobywa gola | 27x (77.14%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 29x (82.86%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 21x (60%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (14.29%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 4 (11.43%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (11.43%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (8.57%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.86%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (20%) |
| Remis - remis | 1 (2.86%) |
| Remis - porażka | 7 (20%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (8.57%) |
| Porażka - porażka | 9 (25.71%) |
| Ilość meczów | 15 (42.86%) |
| z tego zwycięstw | 9 (60%) |
| z tego remisów | 4 (26.67%) |
| z tego porażek | 2 (13.33%) |
| Ilość meczów | 20 (57.14%) |
| z tego zwycięstw | 2 (10%) |
| z tego remisów | 3 (15%) |
| z tego porażek | 15 (75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla FC | 9x (25.71%) |
26x (74.29%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (31.43%) |
24x (68.57%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
28x (80%) |
8x (22.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91:31 | 91 | 4:1 | 5:2 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | - | 2:0 |
| 3 | Villarreal CF | 35 | 21 | 6 | 8 | 65:40 | 69 | 1:2 | - |
| 4 | Club Atletico de Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58:38 | 63 | 2:1 | 3:0 |
| 5 | Real Betis Balompie | 35 | 13 | 15 | 7 | 54:43 | 54 | 0:2 | 2:2 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49:44 | 50 | 0:1 | - |
| 7 | Getafe CF | 35 | 13 | 6 | 16 | 28:36 | 45 | 1:2 | 0:1 |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | 1:0 | 2:1 |
| 9 | Athletic Club | 35 | 13 | 5 | 17 | 40:51 | 44 | 2:1 | 3:2 |
| 10 | Rayo Vallecano de Madrid | 35 | 10 | 13 | 12 | 36:42 | 43 | 1:1 | 0:1 |
| 11 | CA Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42:45 | 42 | 1:0 | 2:1 |
| 12 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 0:2 | 1:1 |
| 13 | Sevilla FC | 35 | 11 | 7 | 17 | 43:56 | 40 | - | - |
| 14 | Elche CF | 35 | 9 | 12 | 14 | 46:54 | 39 | 2:2 | 2:2 |
| 15 | RCD Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43:52 | 39 | 1:3 | 4:1 |
| 16 | Girona FC | 35 | 9 | 12 | 14 | 37:52 | 39 | 1:1 | 0:2 |
| 17 | RCD Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38:53 | 39 | 2:1 | 2:1 |
| 18 | Deportivo Alaves SAD | 35 | 9 | 10 | 16 | 41:54 | 37 | 1:1 | 1:2 |
| 19 | Levante UD | 35 | 9 | 9 | 17 | 41:57 | 36 | 0:3 | 2:0 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | 4:0 | 1:0 |