|
RCD Espanyol |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 10 (28.57%) | 9 (25.71%) | 16 (45.71%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 16:15 | Sevilla FC | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 3.5.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 0:2 | Real Madrid CF |
| La Liga | 27.4.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 0:0 | Levante UD |
| La Liga | 23.4.2026 | 20:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:0 | RCD Espanyol |
| La Liga | 11.4.2026 | 18:30 | FC Barcelona | 4:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 4.4.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 0:0 | RCD Espanyol |
| La Liga | 21.3.2026 | 16:15 | RCD Espanyol | 1:2 | Getafe CF |
| La Liga | 15.3.2026 | 14:00 | RCD Mallorca | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 9.3.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 1:1 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 1.3.2026 | 14:00 | Elche CF | 2:2 | RCD Espanyol |
| Statystyka | RCD Espanyol | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.09 | 1.51 | 2.6 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.34 | 0.6 | 0.94 |
| xG | 1.39 | 1.51 | 2.9 |
| Strzały | 12.69 | 13.46 | 26.15 |
| Strzały na bramkę | 4.06 | 5.11 | 9.17 |
| Rogi | 4.71 | 4.6 | 9.31 |
| Żółte kartki | 2.43 | 2.54 | 4.97 |
| Czerwone kartki | 0.14 | 0.06 | 0.2 |
| Fauli | 14 | 12.83 | 26.83 |
| Posiadanie piłki | 41.94% | 58.06% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (28.57%) |
5 (14.29%) |
15 (42.86%) |
15 (42.86%) |
12 (34.29%) |
15 (42.86%) |
15 (42.86%) |
4 (11.43%) |
16 (45.71%) |
7 (20%) |
| Przeciwnik przeważa | 16 (45.71%) |
11 (31.43%) |
20 (57.14%) |
19 (54.29%) |
20 (57.14%) |
18 (51.43%) |
14 (40%) |
1 (2.86%) |
15 (42.86%) |
25 (71.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RCD Espanyol | 9x (25.71%) |
15x (42.86%) |
10x (28.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (25.71%) |
6x (17.14%) |
16x (45.71%) |
1x (2.86%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (8.57%) |
6x (17.14%) |
8x (22.86%) |
9x (25.71%) |
4x (11.43%) |
4x (11.43%) |
1x (2.86%) |
| RCD Espanyol zdobywa gola | 26x (74.29%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 26x (74.29%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 20x (57.14%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (20%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 6 (17.14%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (5.71%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (5.71%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (20%) |
| Remis - remis | 6 (17.14%) |
| Remis - porażka | 6 (17.14%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.86%) |
| Porażka - remis | 2 (5.71%) |
| Porażka - porażka | 8 (22.86%) |
| Ilość meczów | 16 (45.71%) |
| z tego zwycięstw | 8 (50%) |
| z tego remisów | 3 (18.75%) |
| z tego porażek | 5 (31.25%) |
| Ilość meczów | 16 (45.71%) |
| z tego zwycięstw | 2 (12.5%) |
| z tego remisów | 3 (18.75%) |
| z tego porażek | 11 (68.75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 5 |
| 1:2 | 6 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RCD Espanyol | 8x (22.86%) |
27x (77.14%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (20%) |
28x (80%) |
7x (20%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
32x (91.43%) |
19x (54.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.71%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (20%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91:31 | 91 | 0:2 | 4:1 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | 0:2 | 2:0 |
| 3 | Villarreal CF | 35 | 21 | 6 | 8 | 65:40 | 69 | 0:2 | 4:1 |
| 4 | Club Atletico de Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58:38 | 63 | 2:1 | 4:2 |
| 5 | Real Betis Balompie | 35 | 13 | 15 | 7 | 54:43 | 54 | 1:2 | 0:0 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49:44 | 50 | 2:2 | 0:1 |
| 7 | Getafe CF | 35 | 13 | 6 | 16 | 28:36 | 45 | 1:2 | 0:1 |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | - | 2:2 |
| 9 | Athletic Club | 35 | 13 | 5 | 17 | 40:51 | 44 | - | 1:2 |
| 10 | Rayo Vallecano de Madrid | 35 | 10 | 13 | 12 | 36:42 | 43 | 1:0 | 1:0 |
| 11 | CA Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42:45 | 42 | 1:0 | - |
| 12 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 2:2 | 3:2 |
| 13 | Sevilla FC | 35 | 11 | 7 | 17 | 43:56 | 40 | 2:1 | 2:1 |
| 14 | Elche CF | 35 | 9 | 12 | 14 | 46:54 | 39 | 1:0 | 2:2 |
| 15 | RCD Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43:52 | 39 | 3:2 | 2:1 |
| 16 | Girona FC | 35 | 9 | 12 | 14 | 37:52 | 39 | 0:2 | 0:0 |
| 17 | RCD Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38:53 | 39 | - | - |
| 18 | Deportivo Alaves SAD | 35 | 9 | 10 | 16 | 41:54 | 37 | 1:2 | 2:1 |
| 19 | Levante UD | 35 | 9 | 9 | 17 | 41:57 | 36 | 0:0 | 1:1 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | 1:1 | 0:2 |