|
Real Betis Balompie |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 52 | 24 (46.15%) | 16 (30.77%) | 12 (23.08%) |
| La Liga | 4.9.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 29.8.2026 | 17:00 | Levante UD | 5:2 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 25.8.2026 | 21:00 | Valencia CF | 0:1 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 21.8.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 2:1 | Levante UD |
| La Liga | 17.5.2026 | 21:15 | FC Barcelona | 3:1 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 12.5.2026 | 20:00 | Real Betis Balompie | 2:1 | Elche CF |
| La Liga | 9.5.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:2 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 3.5.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 3:0 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 24.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:1 | Real Madrid CF |
| Statystyka | Real Betis Balompie | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.58 | 1.31 | 2.89 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.75 | 0.69 | 1.44 |
| xG | 1.57 | 1.39 | 2.96 |
| Strzały | 14.29 | 11.88 | 26.17 |
| Strzały na bramkę | 4.96 | 4.31 | 9.27 |
| Rogi | 4.29 | 4.87 | 9.16 |
| Żółte kartki | 2.08 | 2.29 | 4.37 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.08 | 0.14 |
| Fauli | 10.85 | 12.58 | 23.43 |
| Posiadanie piłki | 51.33% | 48.67% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 24 (46.15%) |
15 (28.85%) |
29 (55.77%) |
31 (59.62%) |
24 (46.15%) |
16 (30.77%) |
17 (32.69%) |
2 (3.85%) |
19 (36.54%) |
29 (55.77%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (23.08%) |
16 (30.77%) |
22 (42.31%) |
18 (34.62%) |
19 (36.54%) |
32 (61.54%) |
22 (42.31%) |
3 (5.77%) |
28 (53.85%) |
20 (38.46%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompie | 8x (15.38%) |
16x (30.77%) |
20x (38.46%) |
6x (11.54%) |
2x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 16x (30.77%) |
19x (36.54%) |
11x (21.15%) |
1x (1.92%) |
1x (1.92%) |
4x (7.69%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (5.77%) |
5x (9.62%) |
16x (30.77%) |
12x (23.08%) |
10x (19.23%) |
2x (3.85%) |
4x (7.69%) |
| Real Betis Balompie zdobywa gola | 44x (84.62%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 36x (69.23%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 31x (59.62%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 9x (17.31%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (25%) |
| 2 | 7 (13.46%) |
| 3 | 2 (3.85%) |
| 4+ | 2 (3.85%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (5.77%) |
| 2 | 6 (11.54%) |
| 3 | 1 (1.92%) |
| 4+ | 2 (3.85%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 12 (23.08%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (3.85%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (1.92%) |
| Remis - zwycięstwo | 11 (21.15%) |
| Remis - remis | 7 (13.46%) |
| Remis - porażka | 3 (5.77%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (1.92%) |
| Porażka - remis | 7 (13.46%) |
| Porażka - porażka | 8 (15.38%) |
| Ilość meczów | 28 (53.85%) |
| z tego zwycięstw | 20 (71.43%) |
| z tego remisów | 6 (21.43%) |
| z tego porażek | 2 (7.14%) |
| Ilość meczów | 21 (40.38%) |
| z tego zwycięstw | 4 (19.05%) |
| z tego remisów | 7 (33.33%) |
| z tego porażek | 10 (47.62%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 8 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 8 |
| 2:2 | 5 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 3 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompie | 4x (7.69%) |
48x (92.31%) |
8x (15.38%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (21.15%) |
41x (78.85%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
52x (100%) |
50x (96.15%) |
23x (44.23%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (11.54%) |
| 2 | 1 (1.92%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |