|
Le Havre AC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 6 (18.18%) | 15 (45.45%) | 12 (36.36%) |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 23.8.2026 | 17:15 | Le Havre AC | 0:1 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | FC Lorient | 0:2 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Le Havre AC | 0:1 | Olympique de Marseille |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 15:00 | Lille OSC | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 17:15 | Le Havre AC | 4:4 | FC Metz |
| Ligue 1 | 18.4.2026 | 19:00 | Angers SCO | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 17:15 | OGC Nice | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 5.4.2026 | 17:15 | Le Havre AC | 1:1 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 17:15 | Paris FC | 3:2 | Le Havre AC |
| Statystyka | Le Havre AC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.85 | 1.21 | 2.06 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.36 | 0.64 | 1 |
| xG | 1.24 | 1.53 | 2.77 |
| Strzały | 10.91 | 13.48 | 24.39 |
| Strzały na bramkę | 3.45 | 4.39 | 7.84 |
| Rogi | 4.42 | 4.94 | 9.36 |
| Żółte kartki | 1.94 | 1.97 | 3.91 |
| Czerwone kartki | 0.12 | 0.12 | 0.24 |
| Fauli | 13.36 | 13.52 | 26.88 |
| Posiadanie piłki | 47.33% | 52.67% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (18.18%) |
3 (9.09%) |
14 (42.42%) |
14 (42.42%) |
13 (39.39%) |
12 (36.36%) |
14 (42.42%) |
4 (12.12%) |
17 (51.52%) |
11 (33.33%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (36.36%) |
10 (30.3%) |
19 (57.58%) |
18 (54.55%) |
16 (48.48%) |
16 (48.48%) |
13 (39.39%) |
4 (12.12%) |
12 (36.36%) |
18 (54.55%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le Havre AC | 15x (45.45%) |
10x (30.3%) |
7x (21.21%) |
0x (0%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (24.24%) |
18x (54.55%) |
3x (9.09%) |
2x (6.06%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
1x (3.03%) |
| Łącznie w meczu | 5x (15.15%) |
9x (27.27%) |
11x (33.33%) |
4x (12.12%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
2x (6.06%) |
| Le Havre AC zdobywa gola | 18x (54.55%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 25x (75.76%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (45.45%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (12.12%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (15.15%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (24.24%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (6.06%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (12.12%) |
| Remis - remis | 11 (33.33%) |
| Remis - porażka | 5 (15.15%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (9.09%) |
| Porażka - porażka | 7 (21.21%) |
| Ilość meczów | 12 (36.36%) |
| z tego zwycięstw | 6 (50%) |
| z tego remisów | 5 (41.67%) |
| z tego porażek | 1 (8.33%) |
| Ilość meczów | 16 (48.48%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 5 (31.25%) |
| z tego porażek | 11 (68.75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 8 |
| 2:2 | 1 |
| 4:4 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 7 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Le Havre AC | 9x (27.27%) |
24x (72.73%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (18.18%) |
27x (81.82%) |
6x (18.18%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
31x (93.94%) |
11x (33.33%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.03%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 0 (0%) |