|
FC Bayern München |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 52 | 43 (82.69%) | 6 (11.54%) | 3 (5.77%) |
| Bundesliga | 28.8.2026 | 20:30 | FC Bayern München | 5:1 | VfB Stuttgart |
| DFB-Pokal | 23.5.2026 | 20:00 | FC Bayern München | 3:0 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 5:1 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 18:30 | VfL Wolfsburg | 0:1 | FC Bayern München |
| Liga Mistrzów | 6.5.2026 | 21:00 | FC Bayern München | 1:1 | Paris Saint-Germain |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 3:3 | 1. FC Heidenheim |
| Liga Mistrzów | 28.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 5:4 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 3:4 | FC Bayern München |
| DFB-Pokal | 22.4.2026 | 20:45 | Bayer 04 Leverkusen | 0:2 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 17:30 | FC Bayern München | 4:2 | VfB Stuttgart |
| Statystyka | FC Bayern München | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 3.37 | 1.12 | 4.49 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.4 | 0.6 | 2 |
| xG | 2.23 | 1.19 | 3.42 |
| Strzały | 18.4 | 10.73 | 29.13 |
| Strzały na bramkę | 8.25 | 3.69 | 11.94 |
| Rogi | 5.92 | 3.58 | 9.5 |
| Żółte kartki | 1.6 | 1.56 | 3.16 |
| Czerwone kartki | 0.08 | 0.13 | 0.21 |
| Fauli | 9.27 | 9.44 | 18.71 |
| Posiadanie piłki | 64.98% | 35.02% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 43 (82.69%) |
29 (55.77%) |
47 (90.38%) |
40 (76.92%) |
42 (80.77%) |
37 (71.15%) |
20 (38.46%) |
3 (5.77%) |
22 (42.31%) |
51 (98.08%) |
| Przeciwnik przeważa | 3 (5.77%) |
8 (15.38%) |
5 (9.62%) |
10 (19.23%) |
7 (13.46%) |
12 (23.08%) |
17 (32.69%) |
6 (11.54%) |
26 (50%) |
1 (1.92%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Bayern München | 0x (0%) |
5x (9.62%) |
10x (19.23%) |
14x (26.92%) |
12x (23.08%) |
8x (15.38%) |
3x (5.77%) |
| Przeciwnicy | 16x (30.77%) |
21x (40.38%) |
10x (19.23%) |
4x (7.69%) |
0x (0%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (1.92%) |
5x (9.62%) |
10x (19.23%) |
12x (23.08%) |
11x (21.15%) |
13x (25%) |
| FC Bayern München zdobywa gola | 52x (100%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 36x (69.23%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 36x (69.23%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 13x (25%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (21.15%) |
| 2 | 8 (15.38%) |
| 3 | 9 (17.31%) |
| 4+ | 15 (28.85%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (3.85%) |
| 2 | 1 (1.92%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 28 (53.85%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (1.92%) |
| Remis - zwycięstwo | 11 (21.15%) |
| Remis - remis | 3 (5.77%) |
| Remis - porażka | 1 (1.92%) |
| Porażka - zwycięstwo | 4 (7.69%) |
| Porażka - remis | 3 (5.77%) |
| Porażka - porażka | 1 (1.92%) |
| Ilość meczów | 35 (67.31%) |
| z tego zwycięstw | 32 (91.43%) |
| z tego remisów | 1 (2.86%) |
| z tego porażek | 2 (5.71%) |
| Ilość meczów | 17 (32.69%) |
| z tego zwycięstw | 11 (64.71%) |
| z tego remisów | 5 (29.41%) |
| z tego porażek | 1 (5.88%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 5 |
| 3:1 | 4 |
| 3:2 | 4 |
| 4:0 | 4 |
| 4:1 | 4 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 2 |
| 5:0 | 3 |
| 5:1 | 5 |
| 6:1 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| 8:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Bayern München | 1x (1.92%) |
51x (98.08%) |
34x (65.38%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 22x (42.31%) |
30x (57.69%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
52x (100%) |
52x (100%) |
41x (78.85%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 27 (51.92%) |
| 2 | 9 (17.31%) |
| 3 | 1 (1.92%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |