|
TSG 1899 Hoffenheim |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 34 | 17 (50%) | 8 (23.53%) | 9 (26.47%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 4:0 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:0 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 3:3 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 18:30 | Hamburger SV | 1:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 2:1 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 10.4.2026 | 20:30 | FC Augsburg | 2:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 20.3.2026 | 20:30 | RB Leipzig | 5:0 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:1 | VfL Wolfsburg |
| Statystyka | TSG 1899 Hoffenheim | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.91 | 1.53 | 3.44 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.06 | 0.71 | 1.77 |
| xG | 1.64 | 1.44 | 3.08 |
| Strzały | 13.97 | 12.91 | 26.88 |
| Strzały na bramkę | 5.15 | 4.5 | 9.65 |
| Rogi | 5.97 | 4.88 | 10.85 |
| Żółte kartki | 2.15 | 1.71 | 3.86 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.12 | 0.21 |
| Fauli | 13.91 | 9.15 | 23.06 |
| Posiadanie piłki | 55.85% | 44.15% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 17 (50%) |
16 (47.06%) |
21 (61.76%) |
21 (61.76%) |
19 (55.88%) |
16 (47.06%) |
15 (44.12%) |
3 (8.82%) |
29 (85.29%) |
26 (76.47%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (26.47%) |
9 (26.47%) |
13 (38.24%) |
13 (38.24%) |
12 (35.29%) |
11 (32.35%) |
10 (29.41%) |
4 (11.76%) |
3 (8.82%) |
7 (20.59%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TSG 1899 Hoffenheim | 6x (17.65%) |
9x (26.47%) |
6x (17.65%) |
9x (26.47%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (20.59%) |
14x (41.18%) |
7x (20.59%) |
2x (5.88%) |
2x (5.88%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.94%) |
4x (11.76%) |
6x (17.65%) |
6x (17.65%) |
7x (20.59%) |
5x (14.71%) |
5x (14.71%) |
| TSG 1899 Hoffenheim zdobywa gola | 28x (82.35%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 27x (79.41%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (64.71%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (20.59%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (14.71%) |
| 2 | 7 (20.59%) |
| 3 | 4 (11.76%) |
| 4+ | 1 (2.94%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.76%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 1 (2.94%) |
| 4+ | 3 (8.82%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 13 (38.24%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (5.88%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.94%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (8.82%) |
| Remis - remis | 5 (14.71%) |
| Remis - porażka | 1 (2.94%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.94%) |
| Porażka - remis | 1 (2.94%) |
| Porażka - porażka | 7 (20.59%) |
| Ilość meczów | 17 (50%) |
| z tego zwycięstw | 14 (82.35%) |
| z tego remisów | 2 (11.76%) |
| z tego porażek | 1 (5.88%) |
| Ilość meczów | 16 (47.06%) |
| z tego zwycięstw | 3 (18.75%) |
| z tego remisów | 5 (31.25%) |
| z tego porażek | 8 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 4 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| 5:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TSG 1899 Hoffenheim | 1x (2.94%) |
33x (97.06%) |
7x (20.59%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (14.71%) |
29x (85.29%) |
4x (11.76%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
34x (100%) |
33x (97.06%) |
20x (58.82%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 0 (0%) |