|
PSV Eindhoven - Obstawianie |
| Strategia obstawiania | Stan po roku | Bilans finansowy |
| Obstawianie na drużynę PSV Eindhoven | 1107 zł | 10.7% |
| Obstawianie na remis | 1066 zł | 6.6% |
| Obstawianie na przeciwnika | 299 zł | -70.1% |
| Data | Mecz |
Obstawianie na
|
Obstawianie na remis | Obstawianie na przeciwnika |
|---|---|---|---|---|
| - | Początek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 30.11.2025 |
3 : 0
|
+8 1008 (1.08) |
-100 900 (11.46) |
-100 900 (20.2) |
| 13.12.2025 |
4 : 3
|
+9 1017 (1.09) |
-100 800 (11.08) |
-100 800 (17.7) |
| 10.1.2026 |
5 : 1
|
+15 1032 (1.15) |
-100 700 (8.4) |
-100 700 (14.7) |
| 24.1.2026 |
2 : 2
|
-100 932 (1.39) |
+414 1114 (5.14) |
-100 600 (7) |
| 1.2.2026 |
3 : 0
|
+64 996 (1.64) |
-100 1014 (4.2) |
-100 500 (4.59) |
| 21.2.2026 |
3 : 1
|
+36 1032 (1.36) |
-100 914 (5.47) |
-100 400 (7.2) |
| 7.3.2026 |
2 : 1
|
+46 1078 (1.46) |
-100 814 (4.68) |
-100 300 (6.57) |
| 14.3.2026 |
2 : 3
|
-100 978 (1.44) |
-100 714 (5.06) |
+499 799 (5.99) |
| 4.4.2026 |
4 : 3
|
+51 1029 (1.51) |
-100 614 (4.51) |
-100 699 (5.81) |
| 23.4.2026 |
6 : 1
|
+29 1058 (1.29) |
-100 514 (6.21) |
-100 599 (7.88) |
| 17.5.2026 |
5 : 1
|
+114 1172 (2.14) |
-100 414 (4.05) |
-100 499 (2.86) |
| 8.8.2026 |
2 : 2
|
-100 1072 (1.15) |
+752 1166 (8.52) |
-100 399 (14.3) |
| 23.8.2026 |
5 : 1
|
+35 1107 (1.35) |
-100 1066 (5.36) |
-100 299 (7.63) |