|
AFC Bournemouth |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 6 (31.58%) | 11 (57.89%) | 2 (10.53%) |
| Premier League | 29.8.2026 | 16:00 | AFC Bournemouth | 1:1 | Everton FC |
| Premier League | 19.5.2026 | 20:30 | AFC Bournemouth | 1:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 15:00 | AFC Bournemouth | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 20.3.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Manchester United FC |
| Premier League | 3.3.2026 | 20:30 | AFC Bournemouth | 0:0 | Brentford FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 13:30 | AFC Bournemouth | 1:1 | Sunderland AFC |
| Premier League | 7.2.2026 | 16:00 | AFC Bournemouth | 1:1 | Aston Villa FC |
| Premier League | 24.1.2026 | 18:30 | AFC Bournemouth | 3:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 7.1.2026 | 20:30 | AFC Bournemouth | 3:2 | Tottenham Hotspur FC |
| Statystyka | AFC Bournemouth | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.53 | 1.11 | 2.64 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.63 | 0.37 | 1 |
| xG | 1.62 | 1.19 | 2.81 |
| Strzały | 14.63 | 9.63 | 24.26 |
| Strzały na bramkę | 4.58 | 3.42 | 8 |
| Rogi | 6.11 | 4.21 | 10.32 |
| Żółte kartki | 2.21 | 1.63 | 3.84 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.05 | 0.05 |
| Fauli | 11.37 | 10.21 | 21.58 |
| Posiadanie piłki | 52.42% | 47.58% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (31.58%) |
7 (36.84%) |
14 (73.68%) |
14 (73.68%) |
11 (57.89%) |
14 (73.68%) |
9 (47.37%) |
0 (0%) |
8 (42.11%) |
12 (63.16%) |
| Przeciwnik przeważa | 2 (10.53%) |
3 (15.79%) |
5 (26.32%) |
5 (26.32%) |
5 (26.32%) |
4 (21.05%) |
3 (15.79%) |
1 (5.26%) |
8 (42.11%) |
7 (36.84%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 4x (21.05%) |
5x (26.32%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (26.32%) |
8x (42.11%) |
5x (26.32%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (15.79%) |
1x (5.26%) |
6x (31.58%) |
2x (10.53%) |
4x (21.05%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
| AFC Bournemouth zdobywa gola | 15x (78.95%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 13x (68.42%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (31.58%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (26.32%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (10.53%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Remis - remis | 6 (31.58%) |
| Remis - porażka | 2 (10.53%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (15.79%) |
| Porażka - porażka | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 9 (47.37%) |
| z tego zwycięstw | 4 (44.44%) |
| z tego remisów | 4 (44.44%) |
| z tego porażek | 1 (11.11%) |
| Ilość meczów | 7 (36.84%) |
| z tego zwycięstw | 2 (28.57%) |
| z tego remisów | 4 (57.14%) |
| z tego porażek | 1 (14.29%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
4x (21.05%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (36.84%) |
12x (63.16%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
17x (89.47%) |
8x (42.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |