|
AFC Bournemouth |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 38 | 11 (28.95%) | 20 (52.63%) | 7 (18.42%) |
| Premier League | 29.8.2026 | 16:00 | AFC Bournemouth | 1:1 | Everton FC |
| Premier League | 23.8.2026 | 15:00 | Manchester City FC | 2:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 19.5.2026 | 20:30 | AFC Bournemouth | 1:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Fulham FC | 0:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 3.5.2026 | 15:00 | AFC Bournemouth | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 11.4.2026 | 13:30 | Arsenal FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 20.3.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Manchester United FC |
| Statystyka | AFC Bournemouth | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.55 | 1.47 | 3.02 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.68 | 0.58 | 1.26 |
| xG | 1.57 | 1.52 | 3.09 |
| Strzały | 13.84 | 13.08 | 26.92 |
| Strzały na bramkę | 4.92 | 4.47 | 9.39 |
| Rogi | 5.45 | 5.63 | 11.08 |
| Żółte kartki | 2.39 | 1.74 | 4.13 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.08 | 0.13 |
| Fauli | 11.82 | 10.13 | 21.95 |
| Posiadanie piłki | 49.87% | 50.13% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (28.95%) |
13 (34.21%) |
19 (50%) |
18 (47.37%) |
17 (44.74%) |
19 (50%) |
17 (44.74%) |
1 (2.63%) |
19 (50%) |
19 (50%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (18.42%) |
9 (23.68%) |
19 (50%) |
18 (47.37%) |
14 (36.84%) |
18 (47.37%) |
5 (13.16%) |
2 (5.26%) |
15 (39.47%) |
19 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 7x (18.42%) |
11x (28.95%) |
13x (34.21%) |
6x (15.79%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (23.68%) |
13x (34.21%) |
8x (21.05%) |
5x (13.16%) |
3x (7.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 5x (13.16%) |
2x (5.26%) |
9x (23.68%) |
6x (15.79%) |
8x (21.05%) |
5x (13.16%) |
3x (7.89%) |
| AFC Bournemouth zdobywa gola | 31x (81.58%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 29x (76.32%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 27x (71.05%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 12x (31.58%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (18.42%) |
| 2 | 3 (7.89%) |
| 3 | 1 (2.63%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (10.53%) |
| 2 | 1 (2.63%) |
| 3 | 1 (2.63%) |
| 4+ | 1 (2.63%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 7 (18.42%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (10.53%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (7.89%) |
| Remis - remis | 11 (28.95%) |
| Remis - porażka | 2 (5.26%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.63%) |
| Porażka - remis | 5 (13.16%) |
| Porażka - porażka | 3 (7.89%) |
| Ilość meczów | 19 (50%) |
| z tego zwycięstw | 8 (42.11%) |
| z tego remisów | 8 (42.11%) |
| z tego porażek | 3 (15.79%) |
| Ilość meczów | 14 (36.84%) |
| z tego zwycięstw | 3 (21.43%) |
| z tego remisów | 7 (50%) |
| z tego porażek | 4 (28.57%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 5 |
| 3:3 | 2 |
| 4:4 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 3x (7.89%) |
35x (92.11%) |
7x (18.42%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (18.42%) |
31x (81.58%) |
6x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
38x (100%) |
36x (94.74%) |
23x (60.53%) |
3x (7.89%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (7.89%) |
| 2 | 1 (2.63%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |