|
AFC Bournemouth |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 5 (26.32%) | 9 (47.37%) | 5 (26.32%) |
| Premier League | 23.8.2026 | 15:00 | Manchester City FC | 2:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Fulham FC | 0:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 11.4.2026 | 13:30 | Arsenal FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 14.3.2026 | 16:00 | Burnley FC | 0:0 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 21.2.2026 | 18:30 | West Ham United FC | 0:0 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 10.2.2026 | 20:30 | Everton FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 31.1.2026 | 16:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 0:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 19.1.2026 | 21:00 | Brighton and Hove Albion FC | 1:1 | AFC Bournemouth |
| Statystyka | AFC Bournemouth | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.58 | 1.84 | 3.42 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.74 | 0.79 | 1.53 |
| xG | 1.52 | 1.85 | 3.37 |
| Strzały | 13.05 | 16.53 | 29.58 |
| Strzały na bramkę | 5.26 | 5.53 | 10.79 |
| Rogi | 4.79 | 7.05 | 11.84 |
| Żółte kartki | 2.58 | 1.84 | 4.42 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.11 | 0.22 |
| Fauli | 12.26 | 10.05 | 22.31 |
| Posiadanie piłki | 47.32% | 52.68% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 5 (26.32%) |
6 (31.58%) |
5 (26.32%) |
4 (21.05%) |
6 (31.58%) |
5 (26.32%) |
8 (42.11%) |
1 (5.26%) |
11 (57.89%) |
7 (36.84%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (26.32%) |
6 (31.58%) |
14 (73.68%) |
13 (68.42%) |
9 (47.37%) |
14 (73.68%) |
2 (10.53%) |
1 (5.26%) |
7 (36.84%) |
12 (63.16%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 3x (15.79%) |
6x (31.58%) |
7x (36.84%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (21.05%) |
5x (26.32%) |
3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
4x (21.05%) |
2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
| AFC Bournemouth zdobywa gola | 16x (84.21%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (78.95%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (31.58%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (10.53%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (10.53%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (10.53%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (10.53%) |
| Remis - remis | 5 (26.32%) |
| Remis - porażka | 0 (0%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Porażka - remis | 2 (10.53%) |
| Porażka - porażka | 3 (15.79%) |
| Ilość meczów | 10 (52.63%) |
| z tego zwycięstw | 4 (40%) |
| z tego remisów | 4 (40%) |
| z tego porażek | 2 (20%) |
| Ilość meczów | 7 (36.84%) |
| z tego zwycięstw | 1 (14.29%) |
| z tego remisów | 3 (42.86%) |
| z tego porażek | 3 (42.86%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 2 |
| 4:4 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 2x (10.53%) |
17x (89.47%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
19x (100%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
15x (78.95%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |