|
AZ Alkmaar |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 23 | 9 (39.13%) | 2 (8.7%) | 12 (52.17%) |
| Eredivisie | 22.8.2026 | 16:30 | Fortuna Sittard | 0:2 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 18:45 | FC Utrecht | 1:4 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Feyenoord | 1:1 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 23.4.2026 | 18:45 | Go Ahead Eagles | 0:0 | AZ Alkmaar |
| Liga Konferencyjna | 9.4.2026 | 21:00 | FC Shakhtar Donetsk | 3:0 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 22.3.2026 | 16:45 | FC Groningen | 3:0 | AZ Alkmaar |
| Liga Konferencyjna | 19.3.2026 | 21:00 | AC Sparta Praga | 0:4 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 7.3.2026 | 20:00 | PSV Eindhoven | 2:1 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 1.3.2026 | 16:45 | FC Utrecht | 2:0 | AZ Alkmaar |
| Liga Konferencyjna | 19.2.2026 | 18:45 | FC Noah | 1:0 | AZ Alkmaar |
| Statystyka | AZ Alkmaar | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.3 | 1.52 | 2.82 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.43 | 0.7 | 1.13 |
| xG | 1.64 | 1.44 | 3.08 |
| Strzały | 14.78 | 13.04 | 27.82 |
| Strzały na bramkę | 5.57 | 4.52 | 10.09 |
| Rogi | 5.96 | 4.43 | 10.39 |
| Żółte kartki | 1.96 | 1.65 | 3.61 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.04 | 0.13 |
| Fauli | 10.65 | 11.3 | 21.95 |
| Posiadanie piłki | 54.22% | 45.78% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 9 (39.13%) |
5 (21.74%) |
13 (56.52%) |
12 (52.17%) |
11 (47.83%) |
14 (60.87%) |
10 (43.48%) |
2 (8.7%) |
10 (43.48%) |
16 (69.57%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (52.17%) |
8 (34.78%) |
10 (43.48%) |
10 (43.48%) |
11 (47.83%) |
9 (39.13%) |
8 (34.78%) |
1 (4.35%) |
10 (43.48%) |
6 (26.09%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AZ Alkmaar | 7x (30.43%) |
8x (34.78%) |
4x (17.39%) |
2x (8.7%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (30.43%) |
6x (26.09%) |
3x (13.04%) |
5x (21.74%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.35%) |
4x (17.39%) |
4x (17.39%) |
7x (30.43%) |
5x (21.74%) |
1x (4.35%) |
1x (4.35%) |
| AZ Alkmaar zdobywa gola | 16x (69.57%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (69.57%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (43.48%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (4.35%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (17.39%) |
| 2 | 2 (8.7%) |
| 3 | 2 (8.7%) |
| 4+ | 1 (4.35%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (21.74%) |
| 2 | 4 (17.39%) |
| 3 | 2 (8.7%) |
| 4+ | 1 (4.35%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (17.39%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.35%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (17.39%) |
| Remis - remis | 1 (4.35%) |
| Remis - porażka | 5 (21.74%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (4.35%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 7 (30.43%) |
| Ilość meczów | 10 (43.48%) |
| z tego zwycięstw | 8 (80%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 1 (10%) |
| Ilość meczów | 12 (52.17%) |
| z tego zwycięstw | 1 (8.33%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 11 (91.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 3 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AZ Alkmaar | 3x (13.04%) |
20x (86.96%) |
7x (30.43%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (21.74%) |
18x (78.26%) |
4x (17.39%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
23x (100%) |
22x (95.65%) |
12x (52.17%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (17.39%) |
| 2 | 1 (4.35%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (8.7%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |