|
AZ Alkmaar |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 51 | 26 (50.98%) | 11 (21.57%) | 14 (27.45%) |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 18:45 | AZ Alkmaar | 5:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 22.8.2026 | 16:30 | Fortuna Sittard | 0:2 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 18:45 | FC Utrecht | 1:4 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 21:00 | AZ Alkmaar | 2:0 | HFC ADO Den Haag |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | AZ Alkmaar | 3:3 | NAC Breda |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Feyenoord | 1:1 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 16:45 | AZ Alkmaar | 2:2 | FC Twente |
| Eredivisie | 23.4.2026 | 18:45 | Go Ahead Eagles | 0:0 | AZ Alkmaar |
| KNVB Beker | 19.4.2026 | 18:00 | AZ Alkmaar | 5:1 | NEC Nijmegen |
| Liga Konferencyjna | 16.4.2026 | 18:45 | AZ Alkmaar | 2:2 | FC Shakhtar Donetsk |
| Statystyka | AZ Alkmaar | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.92 | 1.33 | 3.25 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.82 | 0.51 | 1.33 |
| xG | 1.8 | 1.31 | 3.11 |
| Strzały | 16.02 | 11.71 | 27.73 |
| Strzały na bramkę | 6.06 | 3.96 | 10.02 |
| Rogi | 6.1 | 4.47 | 10.57 |
| Żółte kartki | 1.84 | 1.73 | 3.57 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.1 | 0.14 |
| Fauli | 10.57 | 11.51 | 22.08 |
| Posiadanie piłki | 53.69% | 46.31% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 26 (50.98%) |
21 (41.18%) |
34 (66.67%) |
33 (64.71%) |
32 (62.75%) |
32 (62.75%) |
20 (39.22%) |
2 (3.92%) |
20 (39.22%) |
33 (64.71%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (27.45%) |
10 (19.61%) |
17 (33.33%) |
17 (33.33%) |
16 (31.37%) |
16 (31.37%) |
18 (35.29%) |
5 (9.8%) |
26 (50.98%) |
15 (29.41%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AZ Alkmaar | 8x (15.69%) |
14x (27.45%) |
15x (29.41%) |
6x (11.76%) |
5x (9.8%) |
2x (3.92%) |
1x (1.96%) |
| Przeciwnicy | 17x (33.33%) |
15x (29.41%) |
8x (15.69%) |
8x (15.69%) |
2x (3.92%) |
1x (1.96%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (3.92%) |
6x (11.76%) |
9x (17.65%) |
12x (23.53%) |
13x (25.49%) |
2x (3.92%) |
7x (13.73%) |
| AZ Alkmaar zdobywa gola | 43x (84.31%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 34x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 28x (54.9%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (15.69%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (19.61%) |
| 2 | 6 (11.76%) |
| 3 | 5 (9.8%) |
| 4+ | 5 (9.8%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (9.8%) |
| 2 | 5 (9.8%) |
| 3 | 2 (3.92%) |
| 4+ | 2 (3.92%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 17 (33.33%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (7.84%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 8 (15.69%) |
| Remis - remis | 7 (13.73%) |
| Remis - porażka | 5 (9.8%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (1.96%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 9 (17.65%) |
| Ilość meczów | 33 (64.71%) |
| z tego zwycięstw | 25 (75.76%) |
| z tego remisów | 7 (21.21%) |
| z tego porażek | 1 (3.03%) |
| Ilość meczów | 16 (31.37%) |
| z tego zwycięstw | 1 (6.25%) |
| z tego remisów | 2 (12.5%) |
| z tego porażek | 13 (81.25%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 3 |
| 4:1 | 2 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 4 |
| 1:5 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AZ Alkmaar | 5x (9.8%) |
46x (90.2%) |
20x (39.22%) |
2x (3.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 19x (37.25%) |
32x (62.75%) |
7x (13.73%) |
1x (1.96%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
51x (100%) |
50x (98.04%) |
25x (49.02%) |
4x (7.84%) |
1x (1.96%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 16 (31.37%) |
| 2 | 3 (5.88%) |
| 3 | 1 (1.96%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (7.84%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |