Levante UD - znak

Levante UD

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 4 (21.05%) 5 (26.32%) 10 (52.63%)

Ostatnie mecze

La Liga 24.8.2026 19:30 CA Osasuna 0:0 Levante UD
La Liga 16.8.2026 19:00 RCD Espanyol 3:0 Levante UD
La Liga 23.5.2026 21:00 Real Betis Balompie 2:1 Levante UD
La Liga 12.5.2026 19:00 RC Celta de Vigo 2:3 Levante UD
La Liga 2.5.2026 14:00 Villarreal CF 5:1 Levante UD
La Liga 27.4.2026 21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
La Liga 4.4.2026 14:00 Real Sociedad de Fútbol 2:0 Levante UD
La Liga 16.3.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Levante UD
La Liga 22.2.2026 16:15 FC Barcelona 3:0 Levante UD
La Liga 8.2.2026 16:15 Athletic Club 4:2 Levante UD

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Levante UD Przeciwnicy Razem
Bramki 1.05 1.68 2.73
Bramki w pierwszej połowie 0.47 0.68 1.15
xG 1.16 1.79 2.95
Strzały 10.21 16.26 26.47
Strzały na bramkę 3.53 5.84 9.37
Rogi 3.42 6.79 10.21
Żółte kartki 2 2.32 4.32
Czerwone kartki 0.05 0.21 0.26
Fauli 11.21 11.95 23.16
Posiadanie piłki 42.68% 57.32% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 4
(21.05%)
6
(31.58%)
4
(21.05%)
4
(21.05%)
5
(26.32%)
3
(15.79%)
6
(31.58%)
1
(5.26%)
10
(52.63%)
3
(15.79%)
Przeciwnik przeważa 10
(52.63%)
6
(31.58%)
15
(78.95%)
14
(73.68%)
13
(68.42%)
13
(68.42%)
10
(52.63%)
3
(15.79%)
8
(42.11%)
15
(78.95%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Levante UD 8x
(42.11%)
6x
(31.58%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(26.32%)
4x
(21.05%)
5x
(26.32%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
7x
(36.84%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
2x
(10.53%)
Levante UD zdobywa gola 11x (57.89%)
Przeciwnik zdobywa gola 14x (73.68%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (42.11%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (10.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (5.26%)
2 1 (5.26%)
3 1 (5.26%)
4+ 1 (5.26%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (10.53%)
2 5 (26.32%)
3 2 (10.53%)
4+ 1 (5.26%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (15.79%)
Zwycięstwo - remis 3 (15.79%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (5.26%)
Remis - remis 2 (10.53%)
Remis - porażka 4 (21.05%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 6 (31.58%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 6 (31.58%)
z tego zwycięstw 3 (50%)
z tego remisów 3 (50%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (57.89%)
z tego zwycięstw 1 (9.09%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 10 (90.91%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 1
3:0 1
3:2 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 3
0:3 2
1:2 1
1:3 1
1:5 1
2:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Levante UD 8x
(42.11%)
11x
(57.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.26%)
18x
(94.74%)
5x
(26.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
9x
(47.37%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (36.84%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)