Levante UD - znak

Levante UD

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
38 12 (31.58%) 10 (26.32%) 16 (42.11%)

Ostatnie mecze

La Liga 29.8.2026 17:00 Levante UD 5:2 Real Betis Balompie
La Liga 24.8.2026 19:30 CA Osasuna 0:0 Levante UD
La Liga 16.8.2026 19:00 RCD Espanyol 3:0 Levante UD
La Liga 23.5.2026 21:00 Real Betis Balompie 2:1 Levante UD
La Liga 17.5.2026 19:00 Levante UD 2:0 RCD Mallorca
La Liga 12.5.2026 19:00 RC Celta de Vigo 2:3 Levante UD
La Liga 8.5.2026 21:00 Levante UD 3:2 CA Osasuna
La Liga 2.5.2026 14:00 Villarreal CF 5:1 Levante UD
La Liga 27.4.2026 21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
La Liga 23.4.2026 19:00 Levante UD 2:0 Sevilla FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Levante UD Przeciwnicy Razem
Bramki 1.29 1.55 2.84
Bramki w pierwszej połowie 0.5 0.76 1.26
xG 1.37 1.65 3.02
Strzały 12.74 15.05 27.79
Strzały na bramkę 3.95 5.16 9.11
Rogi 4.45 5.66 10.11
Żółte kartki 1.97 2.29 4.26
Czerwone kartki 0.13 0.21 0.34
Fauli 11.82 12.71 24.53
Posiadanie piłki 44.11% 55.89% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 12
(31.58%)
9
(23.68%)
14
(36.84%)
14
(36.84%)
11
(28.95%)
13
(34.21%)
12
(31.58%)
4
(10.53%)
18
(47.37%)
8
(21.05%)
Przeciwnik przeważa 16
(42.11%)
12
(31.58%)
23
(60.53%)
22
(57.89%)
23
(60.53%)
21
(55.26%)
19
(50%)
6
(15.79%)
18
(47.37%)
29
(76.32%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Levante UD 13x
(34.21%)
12x
(31.58%)
6x
(15.79%)
4x
(10.53%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 10x
(26.32%)
8x
(21.05%)
13x
(34.21%)
4x
(10.53%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(7.89%)
3x
(7.89%)
15x
(39.47%)
6x
(15.79%)
3x
(7.89%)
4x
(10.53%)
4x
(10.53%)
Levante UD zdobywa gola 25x (65.79%)
Przeciwnik zdobywa gola 28x (73.68%)
Obie drużyny zdobędą gola 18x (47.37%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 7x (18.42%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (10.53%)
2 5 (13.16%)
3 2 (5.26%)
4+ 1 (2.63%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (10.53%)
2 7 (18.42%)
3 4 (10.53%)
4+ 1 (2.63%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (13.16%)
Zwycięstwo - remis 4 (10.53%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 6 (15.79%)
Remis - remis 5 (13.16%)
Remis - porażka 6 (15.79%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.63%)
Porażka - remis 1 (2.63%)
Porażka - porażka 10 (26.32%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 14 (36.84%)
z tego zwycięstw 9 (64.29%)
z tego remisów 5 (35.71%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 21 (55.26%)
z tego zwycięstw 3 (14.29%)
z tego remisów 2 (9.52%)
z tego porażek 16 (76.19%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 4
3:0 1
3:2 3
4:0 1
4:2 1
5:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 6
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 5
0:3 3
1:2 2
1:3 1
1:4 1
1:5 1
2:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Levante UD 13x
(34.21%)
25x
(65.79%)
6x
(15.79%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(15.79%)
32x
(84.21%)
10x
(26.32%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
38x
(100%)
35x
(92.11%)
21x
(55.26%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (13.16%)
2 1 (2.63%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 10 (26.32%)
2 2 (5.26%)
3 0 (0%)