RCD Mallorca - znak

RCD Mallorca

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 8 (42.11%) 6 (31.58%) 5 (26.32%)

Ostatnie mecze

La Liga 10.5.2026 14:00 RCD Mallorca 1:1 Villarreal CF
La Liga 21.4.2026 19:00 RCD Mallorca 1:1 Valencia CF
La Liga 12.4.2026 16:15 RCD Mallorca 3:0 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 4.4.2026 16:15 RCD Mallorca 2:1 Real Madrid CF
La Liga 15.3.2026 14:00 RCD Mallorca 2:1 RCD Espanyol
La Liga 28.2.2026 18:30 RCD Mallorca 0:1 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 15.2.2026 21:00 RCD Mallorca 1:2 Real Betis Balompie
La Liga 2.2.2026 21:00 RCD Mallorca 4:1 Sevilla FC
La Liga 17.1.2026 16:15 RCD Mallorca 3:2 Athletic Club
La Liga 4.1.2026 18:30 RCD Mallorca 1:2 Girona FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka RCD Mallorca Przeciwnicy Razem
Bramki 1.53 1.21 2.74
Bramki w pierwszej połowie 0.53 0.74 1.27
xG 1.42 1.46 2.88
Strzały 12.11 12.79 24.9
Strzały na bramkę 4.68 4.26 8.94
Rogi 3.89 5.84 9.73
Żółte kartki 1.89 2.26 4.15
Czerwone kartki 0.11 0.21 0.32
Fauli 12.21 12.53 24.74
Posiadanie piłki 49.21% 50.79% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(42.11%)
4
(21.05%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
9
(47.37%)
5
(26.32%)
7
(36.84%)
1
(5.26%)
8
(42.11%)
8
(42.11%)
Przeciwnik przeważa 5
(26.32%)
7
(36.84%)
13
(68.42%)
11
(57.89%)
9
(47.37%)
13
(68.42%)
8
(42.11%)
3
(15.79%)
8
(42.11%)
10
(52.63%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
RCD Mallorca 2x
(10.53%)
10x
(52.63%)
3x
(15.79%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(15.79%)
10x
(52.63%)
5x
(26.32%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
3x
(15.79%)
5x
(26.32%)
7x
(36.84%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
RCD Mallorca zdobywa gola 17x (89.47%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (84.21%)
Obie drużyny zdobędą gola 14x (73.68%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (10.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (26.32%)
2 1 (5.26%)
3 2 (10.53%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (21.05%)
2 0 (0%)
3 1 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (21.05%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (15.79%)
Remis - remis 4 (21.05%)
Remis - porażka 1 (5.26%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.26%)
Porażka - remis 2 (10.53%)
Porażka - porażka 4 (21.05%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (47.37%)
z tego zwycięstw 7 (77.78%)
z tego remisów 2 (22.22%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (52.63%)
z tego zwycięstw 1 (10%)
z tego remisów 4 (40%)
z tego porażek 5 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:1 2
3:0 1
3:1 1
3:2 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 5
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:3 1
1:2 3

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RCD Mallorca 4x
(21.05%)
15x
(78.95%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(21.05%)
15x
(78.95%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
6x
(31.58%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)