RCD Mallorca - znak

RCD Mallorca

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
38 10 (26.32%) 10 (26.32%) 18 (47.37%)

Ostatnie mecze

La Liga 10.5.2026 14:00 RCD Mallorca 1:1 Villarreal CF
La Liga 1.5.2026 21:00 Girona FC 0:1 RCD Mallorca
La Liga 25.4.2026 14:00 Deportivo Alaves SAD 2:1 RCD Mallorca
La Liga 21.4.2026 19:00 RCD Mallorca 1:1 Valencia CF
La Liga 12.4.2026 16:15 RCD Mallorca 3:0 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 4.4.2026 16:15 RCD Mallorca 2:1 Real Madrid CF
La Liga 21.3.2026 14:00 Elche CF 2:1 RCD Mallorca
La Liga 15.3.2026 14:00 RCD Mallorca 2:1 RCD Espanyol
La Liga 7.3.2026 14:00 CA Osasuna 2:2 RCD Mallorca
La Liga 28.2.2026 18:30 RCD Mallorca 0:1 Real Sociedad de Fútbol

Średnie statystyki na mecz

Statystyka RCD Mallorca Przeciwnicy Razem
Bramki 1.18 1.47 2.65
Bramki w pierwszej połowie 0.5 0.74 1.24
xG 1.22 1.73 2.95
Strzały 10.42 15.95 26.37
Strzały na bramkę 4.03 5.03 9.06
Rogi 3.45 7.05 10.5
Żółte kartki 2.11 1.97 4.08
Czerwone kartki 0.13 0.24 0.37
Fauli 12.26 12.03 24.29
Posiadanie piłki 45.79% 54.21% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(26.32%)
9
(23.68%)
7
(18.42%)
7
(18.42%)
12
(31.58%)
8
(21.05%)
14
(36.84%)
3
(7.89%)
15
(39.47%)
10
(26.32%)
Przeciwnik przeważa 18
(47.37%)
15
(39.47%)
31
(81.58%)
29
(76.32%)
22
(57.89%)
28
(73.68%)
15
(39.47%)
6
(15.79%)
18
(47.37%)
25
(65.79%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
RCD Mallorca 9x
(23.68%)
19x
(50%)
5x
(13.16%)
4x
(10.53%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(15.79%)
13x
(34.21%)
14x
(36.84%)
5x
(13.16%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.26%)
5x
(13.16%)
7x
(18.42%)
17x
(44.74%)
4x
(10.53%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)
RCD Mallorca zdobywa gola 29x (76.32%)
Przeciwnik zdobywa gola 32x (84.21%)
Obie drużyny zdobędą gola 25x (65.79%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (10.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (15.79%)
2 2 (5.26%)
3 2 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 13 (34.21%)
2 1 (2.63%)
3 4 (10.53%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (13.16%)
Zwycięstwo - remis 2 (5.26%)
Zwycięstwo - porażka 2 (5.26%)
Remis - zwycięstwo 3 (7.89%)
Remis - remis 6 (15.79%)
Remis - porażka 5 (13.16%)
Porażka - zwycięstwo 2 (5.26%)
Porażka - remis 2 (5.26%)
Porażka - porażka 11 (28.95%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 16 (42.11%)
z tego zwycięstw 8 (50%)
z tego remisów 4 (25%)
z tego porażek 4 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 20 (52.63%)
z tego zwycięstw 2 (10%)
z tego remisów 4 (20%)
z tego porażek 14 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:1 2
3:0 1
3:1 2
3:2 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 6
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 1
0:3 4
1:2 10
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RCD Mallorca 14x
(36.84%)
24x
(63.16%)
4x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(13.16%)
33x
(86.84%)
9x
(23.68%)
1x
(2.63%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
38x
(100%)
38x
(100%)
13x
(34.21%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 12 (31.58%)
2 1 (2.63%)
3 1 (2.63%)